İade ve Değişim

Değerli Müşterimiz,

Aşağıdaki bilgiler mağazalarımız üzerinden satın aldığınız ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünün ihtiyaçlarınızı karşılamaması durumunda iade prosedürün de izlemeniz gereken yolu göstermektedir.

İade Politikası:

Mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak aldığınız ürününüzü kullanılmamış olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Önemli Not: İç giyim ve abiye gibi ürünlerde iade veya değişim yapılmamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir.

Yasal İade Süresi Ve Koşulları:

Ürünlerimizin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 7 gündür. İade edilen ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle beraber ürünün orijinal faturası ile gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız iade kabul edilmemektedir.

Mağazada değişim

Satın aldığınız ürünleri yasal iade süreleri içerisinde, mağazalarımızdan değiştirebilirsiniz. Bu işlemler için ürünlerin hasarsız, tüm aksesuarları eksiksiz biçimde olmalıdır. Mağazada yapılan değişimleriniz ilgili birimi tarafından incelenir ve yukarıdaki şartlara uygun ise süreç başlatılır.

—Ürün Değişimlerinizi;

Fatura ibrazı ve “Ürün İade Formu” ile gerçekleştirebileceksiniz.

İade Gönderimi

Siparişinizde sorun yaşamanız durumunda (beden / kusurlu ürün / beğenmeme vb.) ürünlerinizi
30 gün içinde sitemizin “Yurtiçi Mağazalar” sayfasında belirtilen tüm şubelerimizden değiştirebilirsiniz.
Dilerseniz koşulsuz iade hakkınızı kullanarak ürünlerinizi Yurtiçi Kargo aracılığı ile ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
İade ürün bedeli olan tutar kargonun tarafımıza ulaşmasından sonraki 10 gün içinde kredi kartınıza veya hesabınıza iade edilir.

İade Edilecek Ürünle İlgili Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

İade ve değişimlerde sorun yaşanılmaması adına; ayakkabılarınızı ev ortamında, tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz.

İadesi Kabul Edilmeyen Ürünler:

İç çamaşırı ürünlerinin iadesi hijyen sebebi ile alınmamaktadır

İade Prosedürü ve Onay süreci

İade işlemlerinizin hızlı gerçekleşmesi için, iade formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. İade yapmak istediğiniz ürünün kodunu, iade sebebini ilgili yerlere yazınız ve faturanızı mutlaka iade yapacağınız ürün paketi içerisine ekleyiniz.

İadeniz İlgili birimi tarafından incelenir ve yukarıdaki şartlara uygun ise süreç başlatılır. İade onaylandığında ürün ücreti yasal süre olan 10 iş günü içerisinde iade edilir.